Sporteredmények 2024/2025.

Női A kategóriás röplabda diákolimpia megyei döntő

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium lány csapata első helyen végzett, így bejutott az országos elődöntőbe.
A csapat tagjai: Karabély Bíborka, Bakonyi-Gróf Anna, Sárompek Virág, Szeredai Sára, Horváth Zsóka, Farkas Zsófia, Simon Panna, Tamcsu Szófia, Gelencsér Jázmin, Katona Léna, Bődi Lora
Felkészítő tanáraik: Ambrus Ádám, Porkoláb Dezső

Országos haditorna verseny - Zala vármegyei döntő

20 csapat vett részt a megmérettetésen, ahol ügyességi, fizikai és szellemi feladatok is voltak.
Iskolánk kezdő csapata a 12. helyen végzett, a rutinosabb csapat a 2. helyet szerezte meg!
A csapat: Laczó Dániel, Ferenczi Zsombor, Edvi Illés Tamás, Fraller Levente
B csapat: Tordai Zoárd, Kőhalmi Regő, Ösapay Vilmos, Hertelendy István
Felkészítő tanáraik: Vida Miklós, Karacsi Gábor

Férfi Röplabda A kategória diákolimpia megyei döntő

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium csapata nagyon szép, kiegyensúlyozott játékkal mindhárom mérkőzését megnyerte, így továbbjutott az országos elődöntőbe!
A csapat tagjai: Juhász NorbertPalotás DominikKiss-Bertók LeventeFreizberger GyörgyMezősi NimródSoós BarnabásFodor MátyásBerényi DénesMagas BendegúzKovács-Markó ÁkosKönye Bálint
Felkészítő tanáraik: Ambrus Ádám, Porkoláb Dezső

V-VI. korcsoportos ügyességi és váltó atlétikai Diákolimpia

Az Országos Atlétikai Döntőbe bejutott két Svèdvàltónk, előbb a fiúk (Kovács Barnabás, Tóth András, Tihanyi Zsombor, Gàbor Bálint) a 8. helyen, majd a leány váltó (Erős Anna, Kerti Réka, Cseh Tamara, Csahóczi Kamilla) a 11. helyen végeztek.

U-16-os Atlétikai Magyar Bajnokság

Székesfehérváron az U-16-os Atlétikai Magyar Bajnokságon Tihanyi Zsombor a 100 m-es gáfutásban bajnokságot nyert!
300 m-es gàtfutàsban a 3. helyet szerezte meg.
Cseh Tamara ötösugràsban a 7. helyen, távolugrásban a 13. helyen végzett.

Cseh-szlovák-horvát-szlovèn-magyar atlétikai viadal - Zágráb

Tihanyi Zsombor 100 m-es gátfutásban új egyéni csúccsal (13.20 mp) a 2. helyen végzett
Felkészítő tanára: Csikós József

Régiós Atlétikai Bajnoksàg

A Keszthely VDSE atlétài Kaposváron Régiós Atlétikai Bajnokságon jó eredményeket értek el.
Tihanyi Zsombor 100 m  gátfutásban 2. helyen, 100 m síkfutásban, 300 m síkfutásban és 300 m gátfutásban 3. helyen végzett.
Cseh Tamara ötösugrásban és távolugrásban is bronzérmet szerzett!
Horváth Izabella ötösugrás helyből versenyszámban 4. helyet, 60 m gátfutásban 8. helyet ért el.

Nyári atlétikai versenyek

A Keszthely VDSE és Gimnáziumunk atlétái közül Csahóczi Kamilla júliusban U-18-as Európa Bajnokságon vett részt Besztercebányán és 200 m síkfutásban. (a 44 indulóból a 37. helyen végzett.)
Gábor Bálint Szolnokon augusztusban az U-20-as Atlétikai Bajnokságon 100 m síkfutásban a 13. helyen, 200 m síkfutásban a 14. helyen ért célba.